Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Desatoro Kosmos Reality

Pridané: 27.4.2022

Profesionalita, seriózne jednanie, transparentnosť, znalosť v oblasti realít v spolupráci s viacerými profesionálmi sú výsledkom najkomplexnejšieho servisu, ktorý je Vám k dispozícii.

  1. Nehnuteľnosti v našom portfóliu dôkladne poznáme. Každá ponúkaná nehnuteľnosť je preverená majetkovými a vlastníckymi právami predávajúcich k nehnuteľnosti (list vlastníctva, ťarchy,a pod.).
  2. Exkluzívne nehnuteľnosti prezentujeme vlastnými fotografiami (na vybrané nehnuteľnosti v spolupráci s fotografom).
  3. Každá inzerovaná predajná cena nehnuteľnosti je vrátane odmeny pre realitnú kanceláriu. Žiadne skryté odmeny.
  4. Ponúkame len aktuálne nehnuteľnosti v Košiciach, Prešove a okolí.
  5. Všetky kúpno-predajné zmluvy vypracováva náš externý advokát. Podpis zmluvy, overenie podpisov a zavkladovanie za vás vyriešime na jednom mieste do hodiny. V spolupráci s našim advokátom vám vypracujeme autorizované kúpno-predajné zmluvy, overenie podpisov predávajúceho u advokáta a elektronické podanie na príslušný katastrálny odbor. Šetríme efektívne čas nám aj vám.
  6. Pracujeme len s klientmi, ktorí sú finančne priechodní. Pred samotnou obhliadkou si už telefonicky preverujeme klienta, a to akou formou bude nehnuteľnosť financovať, aké sú podmienky pri kúpe a či jeho kúpa nie je podmienená napr. predajom jeho nehnuteľnosti. Snažíme sa predísť dlhým procesom, ktoré by mohli viesť k neúspešnej spolupráci.
  7. Služba financovania nehnuteľnosti je u nás vždy zdarma. Ak riešite otázku financovania vysnívanej nehnuteľnosti, zabezpečíme Vám našich odborníkov a preveríme za vás do akej výšky môžete „skákať“.
  8. Rezervačný poplatok vždy férovo vrátime, ak tretia strana porušila Dohodu o rezervácií a nehnuteľnosť nie je možné nadobudnúť.
  9. Každý klient je VIP. Neodmietame klientov, či sa jedná o prenájom alebo predaj.
  10. Predajom nehnuteľnosti sa naša spolupráca nekončí. Ochotne vám poradíme s otázkou čo po predaji/kúpe nehnuteľnosti, kde sa odhlásiť/prihlásiť, odporučíme vám sťahovákov, stavebné firmy pri riešení prerábky a veľa iného.

Realitná kancelária Kosmos Reality sa zaoberá sprostredkovaním PREDAJA, KÚPY a PRENÁJMU nehnuteľností. S cieľom uspokojiť širšiu klientelu, ponúkame naše služby (webstránka, exportované inzeráty, právny servis, obhliadky, komunikácia) v prípade potreby aj v anglickom jazyku. Našou devízou sú bohaté skúsenosti v oblasti realít so zahraničnými klientmi.

Názov Kosmos (z gréčtiny “Svet”) a logo spoločnosti (zemeguľa) symbolizuje klientov, ktorí aj keď sa nachádzajú či už na Slovensku alebo v zahraničí, u nás majú rovnaký cieľ – nájsť si vysnívané bývanie. Všade dobre, vo svojom najlepšie !

Profesionalita, seriózne jednanie, transparentnosť, znalosť v oblasti realít v spolupráci s viacerými profesionálmi sú výsledkom najkomplexnejšieho servisu, ktorý je Vám k dispozícii.