Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Financovanie

Jednou zo základných ľudských potrieb je, aby býval dôstojne. Aj preto sme Vám ochotní pomôcť pri výbere vhodného financovania Vášho bývania v spolupráci s profesionálmi v oblasti hypotekárnych úverov – Spoločnosť INSIA Solutions, a.s.

Hypotéka je bežnou súčasťou dnešného života. Starostlivý výber optimálneho riešenia je veľmi dôležitý. Vďaka skúsenostiam a spolupráci so všetkými bankami na trhu, sme schopní nájsť tú najvhodnejšiu hypotéku pre Vás. Následná starostlivosť a osobný servis sú pre nás samozrejmosťou.

Hypotéky

Mať svoj priestor na bývanie je jednou zo základných potrieb každého človeka. Súvisí nielen s nevyhnutným pocitom bezpečia a zázemia (mať sa kam vracať), ale je tiež výrazom slobody a nezávislosti. Získanie vysnívanej vlastnej strechy nad hlavou je pre väčšinu z nás najväčšou životnou investíciou. Preto je treba jej financovanie náležite pripraviť.

Špecialisti na hypotekárne financovanie v INSIA Vám pomôžu k realizácii vášho sna. Či už kupujete nový byt, chystáte sa na stavbu vlastného domu alebo na rozsiahlu rekonštrukciu staršieho objektu, dokážeme vám pomôcť. Spolupracujeme s radom bánk a pomôžeme vám nielen nájsť najvýhodnejšiu ponuku, ale aj vybaviť nevyhnutné papierovanie.

Bc. Peter SchiedExkluzívnu spoluprácu máme s finančným agentom Bc. Peter Schied +421 915 445 187, ktorého odporúčame pri riešení financovania Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Zabezpečíme Vám:

  • dohodnutie termínu stretnutia s hypotekárnym špecialistom,
  • stretnutie v kancelárii na centrále alebo u nás v realitnej kancelárii,
  • nezávislé stretnutie s odborníkmi.