Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Reality

Realitná kancelária Kosmos Reality sa zaoberá sprostredkovaním PREDAJA, KÚPY a PRENÁJMU nehnuteľností. S cieľom uspokojiť širšiu klientelu, ponúkame naše služby (webstránka, exportované inzeráty, právny servis, obhliadky, komunikácia call centra) v prípade potreby aj v anglickom jazyku. Našou devízou sú bohaté skúsenosti v oblasti realít so zahraničnými klientmi.

Názov Kosmos (z gréčtiny “Svet”) a logo spoločnosti (zemeguľa) symbolizuje klientov, ktorí aj keď sa nachádzajú či už na Slovensku alebo v zahraničí, u nás majú rovnaký cieľ – nájsť si vysnívané bývanie. Všade dobre, vo svojom najlepšie!

Nehnuteľnosti v našom portfóliu dôkladne poznáme. Každá ponúkaná nehnuteľnosť je preverená osobnou prehliadkou, nielen po formálnej stránke (list vlastníctva, ťarchy,a pod.). Prezentujeme sa vlastnými fotografiami (na vybrané nehnuteľnosti v spolupráci s fotografom) a každá kúpno-predajná cena nehnuteľnosti je vrátane odmeny pre realitnú kanceláriu. Ponúkame aktuálne nehnuteľnosti v Košiciach a okolí a v Prešove. Profesionalita, seriózne jednanie, transparentnosť, znalosť v oblasti realít v spolupráci s viacerými profesionálmi sú výsledkom najkomplexnejšieho servisu, ktorý je Vám k dispozícii.

Sme tu pre Vás !

Kosmos Reality