Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Blog


Prečo sú kvalitné fotky a prezentácia dôležitá? 

Kvalitnými fotkami viete rýchlejšie zaujať klientov na obhliadku. Majú väčšiu predstavu o priestore nehnuteľností, vedia tak viac snívať o novom bývaní a tešia sa na obhliadku. 

Nafotiť nehnuteľnosť dokážete aj sami so svojím telefónom alebo so zrkadlovkou. Niektoré telefóny vyššej rady majú aj možnosť fotiť širokouhlo, táto možnosť vám vo výsledku veľmi pomôže.


Home staging

20-9-2022

Čo je homestaging?

Príprava nehnuteľnosti na predaj/prenájom s dôrazom na dizajn, zútulnenie a presvetlenie priestoru. Naše niekoľkoročné skúsenosti potvrdzujú, že vypratanie nepotrebných vecí, upratanie a odborné nadekorovanie zanechá v potencionálnom klientovi presvedčivý prvý dojem, na ktorý máte len pár sekúnd. Každej nehnuteľnosti sa venujeme na mieru.

Ak chcete Vašu nehnuteľnosť urýchlene predať a zvýšiť si cenu, dbajte na prípravu interiéru a kvalitnú prezentáciu. My Vám to vieme zabezpečiť.


Profesionalita, seriózne jednanie, transparentnosť, znalosť v oblasti realít v spolupráci s viacerými profesionálmi sú výsledkom najkomplexnejšieho servisu, ktorý je Vám k dispozícii.